Úvod             Služby             O firmě           Kontakt          Reference
Domovní telefony 

Nabízíme  široký výběr domovní komunikační techniky,  kde si každý vybere dle svého přání a potřeb. V nabídce máme zařazeny systémy od nižších cenovýchsystém analogový relací až po luxusní a komfortní komunikační systémy. Rádi Vám doporučíme optimální systém pro Vaše potřeby, který Vám samozřejmě taky namomtujeme. Námi instalované systémy samozřejmě splňují všechny patřičné požadavky a normy. /ČSN,bezpečnost,atd./

Při rekonstrukcích panelových a činžovních domů pak v současné době nabízíme digitální domovní  systémy , které splňují náročné evropské standardy včetně norem IEC. Tyto systémy nabízí současný design s vysokým stupněm ochrany před vnějším mechanickým poškozením a v neposlední řadě jednoduchý způsob instalace, který značně slevňuje montáž.

Většinu prací provádíme "na klíč". Znamená to, že po osobní prohlídce předmětného objektu vypracujeme klientovi rozpočet, provedeme komplexní montáž potřebného zařízení, veškeré elektrotechnické a zámečnické práce. Nakonec dojde k vlastnímu předání hotového díla. Samozřejmostí je pro nás i provedení souvisejících prací (zasádrování rýh, zazdění ovládacích panelů, skříní a pod.)

    ...garance spolehlivé a
  bezpečné elektroinstalace
                                                                                                                                                   Copyright ©  1993    Elektroslužby-Trkola                                                                                                                     
TOPlist