Úvod             Služby             O firmě          Kontakt          Reference
Kamerové systémy, zabezpečovací systémy, Jablotron

Dovolujeme si Vám představit naší firmu a nabídku našich služeb v oblasti bezpečnostních systémů. Montáže provádíme od roku 1994, nabízíme kompletní dodávky a servis zabezpečovacích systémů EZS, požárních systému EPS, kamerových systémů CCTV, vjezdových systémů, včetně kompletního řešení slaboproudých systémů.
Kamerové systémy

Zajišťujeme kompletní dodávky na klíč od návrhu přes realizaci, až po předání, revize. Zajišťujeme záruční a po záruční servis kamerových systémů. Za dobu své existence jsme získali rozsáhlé zkušenosti, které se snažíme využít a promítnout ve prospěch zákazníka při návrhu kamerového systému. Naše snaha při návrhu kamerového systému je najít nejvhodnější řešení pro zákazníka a není pro nás důležité zda se jedná o kamerové systémy pro rodinný domek, malou firmu, čerpací stanici pohonných hmot nebo logistické centrum. Každý zákazník je pro nás důležitý a snažíme se nabídnout naše služby.

zabezpečovací systémy

Jsou velmi důležitým prvkem budov od rodinného domu, prodejny, budov úřadů a institucí, obchodních domů atd. Tyto systémy jsou finančně dostupnější než se řada lidí domnívá. Samozřejmě, že bude jiná hodnota zabezpečovacího systému učena do rodinného domu, bytu v panelovém domě v přízemí nebo pátém patře nebo malém středním nebo velmi rozsáhlém objektu. Toto je vše potřebné promítnout v návrhu zabezpečovacího systému jak při výběru nejvhodnější typu tak při výběru jednotlivých komponentů.
Zabezpečovací systémy - z čeho se skládají

Základním komponentem je ústředna, podle potřeb zákazníka se navrhne nejvhodnější typ. Nejdůležitější pro výběr je počet detektoru (pohybu, požáru, detektorů tříštění skla, magnetických spínačů dveří, atd), které máme v úmyslu připojit do systémů a počet podsystému zabezpečovacího systému. Samozřejmostí je nutnost kvalifikovat objekt do kategorie rizik. Jiné požadavky na zabezpečovací systémy budou v bankovním ústavu nebo rodinném domě. Zabezpečovací systém může komunikovat mezi jednotlivými komponenty nejenom po drátu, ale samozřejmostí jsou i bezdrátové systémy, které vynikají rychlou a čistou dodatečnou montáží.
Jablotron

Klasické či bezdrátové zabezpečovací systémy? Toto u alarmu od českého výrobce Jablotron neřešíme, řada výrobku Oasis je totiž tzv hybridní. Takže dokážeme sestavit z komponentu Oasis od Jablotronu klasický drátový, či plně bezdrátový systém nebo můžeme kombinovat oba druhy komponentu. Můžeme kdykoliv doplnit drátový systém o modul radiové komunikace a připojit bezdrátové komponenty. Alarmy Jablotron patří mezi špičkové výrobky ve svém oboru, záruka na jednotlivé komponenty při montáži naší firmou je 60 měsíců. Všechny komponenty Jablotron mají atest dle normy ČSN EN 50131-1, která stanovuje základní požadavky na EZS systémy, jsou schváleny Českou asociací pojišťoven. Pokud zabezpečovací systém používá některá rádiová nebo telekomunikační zařízení, potom musí zároveň splňovat i ČTÚ VO-R/10/06.2009-9. Jsme certifikovanou montážní firmou Jablotronu a vlastníme potřené certifikáty. Alarmy od Jablotron naleznete též v našem internetové obchodě. OKO1 – hlídání zdarma na 6 měsíců zcela zdarma. Tuto službu je možné aktivovat při montáži alarmu Oasis s GSM komunikátorem, který předá zprávu na pult centrální ochrany bezpečnostní agentury a ta vyšle zásahové vozidlo a bude zajištěn zásah profesionálů přímo v objektu.

    ...garance spolehlivé a
  bezpečné elektroinstalace
                                                                                                                                                   Copyright ©  1993    Elektroslužby-Trkola                                                                                                                     
TOPlist